از سرگیری خدمات KLM در تهران
72 بازدید
يکشنبه ۱۴ شهريور ماه ۱۳۹۵
NIK AVID | نیک آوید
شرکت هواپیمایی KLM از ۳۰ اکتبر ۲۰۱۶ پروازهای خود به تهران را از سر می‌گیرد.
به گزارش سرویس بازار ایسنا، تهران چهاردهمین مقصد افزوره شده شبکه KLM درسال ۲۰۱۶ خواهد بود. چهار پرواز هفتگی بین فرودگاه Schiphol  هلند و امام خمینی(ره) تهران انجام خواهد شد. این پروازها مکمل خدمات خط هوایی ایر فرانس از پاریس به تهران است.
پیتر البرز، مدیر عامل KLM  در این خصوص گفت: شرکت KLM شبکه خود را با از سر گرفتن مقصد تهران، به عنوان چهاردهمین مقصد اضافه شده در سال جاری تقویت کرده، این تاییدی است بر این که استراتژی ما در حال به ثمر نشستن است. از یک طرف ما در حال بهبود کارایی و بهره‌وری هستیم و از سوی دیگر در حال سرمایه‌گذاری در رشد و توسعه.
از ۳۰ اکتبر سال ۲۰۱۶، پرواز KL0433  در روزهای یکشنبه، سه‌شنبه، پنجشنبه و جمعه ساعت ۱۷:۴۰ از آمستردام پرواز کرده و در ساعت ۰۱:۲۰ (به وقت محلی) به تهران وارد می‌شود. پرواز بازگشت، KL0433، از تهران در ساعت ۰۳:۲۰ (به وقت محلی) پرواز کرده و در ساعت ۰۶:۴۵ در فرودگاه آمستردام به زمین می‌نشیند.
پروازها با بوئینگ ۲۰۰-۷۷۷ انجام می‌شوند. شرکت هواپیمایی KLM نیازهای مسافران را با ارائه سه کلاس مختلف برآورده خواهد کرد:  ۳۴ صندلی در کلاس بیزینس، ۴۰ صندلی در کلاس اکونومی کامفورت و ۲۴۲ صندلی در کلاس اکونومی.
کابین بیزینس سطح جدیدی از راحتی شخصی برای یک خواب بهتر را ارائه می‌دهد.
مدیر عامل KLM  توضیح داد: مسافران بیزینس ما می‌توانند از یک صندلی، که به طور کامل عقب رفته (180 درجه) و تختی را به طول 2.07 متر ایجاد می‌کند به همراه یک سیستم سرگرمی شخصی با صفحه نمایش 17 اینچ لذت ببرند. صندلی‌های اکونومی کامفورت با ارائه ۱۰سانتیمتر فضای پای بیشتر و دو برابر خم‌شدن، آسایش بیشتری را برای مسافران فراهم خواهند کرد. همچنین مسافران اکونومی کامفورت از اولویت زمانی در پیاده‌شدن برخوردار خواهند بود.
اولین پرواز KLM به ایران در ماه آوریل 1948 بوده است. علاوه بر پرواز تهران، KLM در حال حاضر ارائه دهنده ۳۷  پرواز به ۹ مقصد در خاور میانه نیز هست.
NIK AVID | نیک آوید دفتر مرکزی : تهران، سعادت آباد، خیابان 11 شرقی، پلاک 3، ساختمان کاج، واحد 505
کارخانه : بزرگراه آیت الله سعیدی، بعد از پل آزادگان، روبروی ایران خودرو دیزل، بلوار امام خمینی، پلاک 100
NIK AVID | نیک آوید دفتر : 22363510-021     کارخانه : 55270408-021 NIK AVID | نیک آوید
NIK AVID | نیک آوید 021-22067422
NIK AVID | نیک آوید info@nikavidco.ir
کلیه ی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت نیک آوید شریف می باشد
Administratornikavidco.irnikavidco.ir - دهنشرهیزخ.هق - صصص.دهنشرهیزخ.هق