اهداف راهبردی سازمان

بومی سازی دانش های انحصاری در زمینه صنایع هوایی
در دهه های اخیر دانش و فناوری طراحی و ساخت تجهیزات پیشرفته در زمینه صنایع هوایی در انحصار شش کشور برتر صنعتی جهان، ایالات متحده آمریکا، انگلستان، فرانسه، آلمان، روسیه و چین بوده است. این مهم منتج به وابستگی شدید کشورهای فاقد صنعت پیشرفته، که از خدمات کشورهای صنعتی بهره‌‌ می‌برند، شده و به عنوان یکی از عوامل خروج سرمایه ارزی مطرح بوده است. از طرفی دیگر، به واسطه انحصار دانش تخصصی، بستر مناسبی برای توسعه و عملیاتی کردن دانش و تخصص دانشگاهی دانش آموختگان بومی مهیا نبوده است.
موارد بالا مدیران شرکت نیک آوید شریف را بر آن داشت تا با سرمایه گذاری روی فرهیختگان تحصیل کرده داخلی و استفاده همزمان از مهندسین مجرب در مسیر بومی سازی این دانش قدم بگذارد. تولید اولین Ground Power Unit در خاورمیانه و قرارگرفتن نام ایران در بین هفت کشور صاحب دانش تخصصی تولید این محصول از جمله افتخارات و دستاوردهای مجموعه نیک آوید شریف و دلیل محکم بر این توانایی شرکت در بومی سازی دانش¬های تخصص است. شایان ذکر است اولین GPU ساخت شرکت نیک آوید شریف بیش از دو سال است که در فرودگاه ارومیه استفاده می-شود.

حمایت از نوابغ و متخصصین داخلی در قالب شرکت دانش بنیان
شرکت نیک آورید شریف همواره در نظر داشته با حرکت در راستای بومی سازی دانش تخصص، نه تنها سطح فنی و تخصصی متخصصین داخلی را ارتقا دهد، بلکه با تاسیس مجموعه‌ای دانش بنیان امکان رشد و تعالی علمی متخصصین داخلی را همگام با سایر کشورهای صنعتی فراهم نماید. حمایت از دانشجویان فرهیخته و پشتیبانی مالی و معنوی از پروژه های دانشجویی در راستای کاهش فاصله بین دانشگاه و صنعت از دیگر اهداف بلند مدت شرکت نیک آوید شریف است.

افزایش کیفیت و کاهش هزینه های محصول نهایی
با تکیه بر تولیدات با کیفیت داخلی و خدمات پس از فروش مستمر امکان ارائه محصول با کیفیت بالاتر، سازگارتر با شرایط بومی و با قیمت تمام شده کمتر فراهم شده است. شرکت نیک آوید شریف مفتخر است اعلام نماید در زمینه تمامی پروژه های انجام شده، پروژه های در حال انجام و پروژه های آتی محصولاتی منطبق با بالاترین استانداردهای جهانی با قیمتی مناسب تر را در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد.

اصلاح و بهینه سازی فنی زیرساخت های موجود
با عنایت به این مهم که اکثر سامانه های هوایی کشور پیشتر تجهیز و در حال فعالیت‌‌ می‌باشند و با درنظر گرفتن قدمت تجهیزات در مراکز مختلف، نیاز به بهینه سازی و به روز رسانی زیرساخت‌ها امری اجتناب ناپذیر است. شرکت نیک آوید شریف با تکیه بر تجارب پیشین آمادگی ارائه کلیه خدمات در زمینه اصلاح، به روز رسانی و بهینه سازی سامانه‌ها و مراکز هوایی را داراست.
NIK AVID | نیک آوید دفتر مرکزی : تهران، میدان صنعت، خیابان هرمزان، نبش کوچه هفتم، پلاک 2، واحد 101
کارخانه : بزرگراه آیت الله سعیدی، بعد از پل آزادگان، روبروی ایران خودرو دیزل، بلوار امام خمینی، پلاک 100
NIK AVID | نیک آوید دفتر : 22363510-021     کارخانه : 55270406-021 NIK AVID | نیک آوید
NIK AVID | نیک آوید 021-22067422
NIK AVID | نیک آوید info@nikavid.com
کلیه ی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت نیک آوید شریف می باشد
Administratornikavidco.irnikavidco.ir - دهنشرهیزخ.هق - صصص.دهنشرهیزخ.هق